slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Tarnów

Apartament do sprzedaży Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 299 000 zł (5 821 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51,37 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją doskonałą lokalizacją, przepięknym wnętrzem i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + loggia + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przeszło w 2018 roku generalny remont, kiedy to odremontowano kuchnię. łazienkę oraz podwieszono sufity w pomieszczeniach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w idealnej lokalizacji, w otoczeniu bogatej infrastruktury. W pobliżu szkoły, przedszkole, żłobek, markety, sklepy spożywcze, park. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż nie uwzględnia wyposażenia. Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2954)

Kontakt:
e-mail: renata@wgn.tarnow.pl