slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Dwór do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 700 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 7 000 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu znajdziemy piętnaście pokoi na trzech kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy dwór na sprzedaż oddany do użytkowania w 1895 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży ustalona została na 1,2 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 1 714 zł/m2.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy dwór na sprzedaż dedykowany biznesmenom i osobom poszukujących miejsca na własną działalność (browar, zakłady mięsne, sklepy). Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa rewelacyjną lokalizacją blisko sklepów, parków, szkół oraz obiektów sportowych. Lokalizacja zapewnia też szybki dojazd na autostradę A4.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim komfortowym i królewskim wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM -1: pomieszczenia piwniczne;
POZIOM 0: pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + 2 hole + 2 garaże + mieszkanie;
POZIOM 1: komunikacja + pomieszczenia gospodarcza + 7 pokoi;
POZIOM 2: hol + 4 pomieszczenia;
POZIOM 3: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje również bogatą historią i pochodzeniem z przełomu osiemnastego i dziewiętnastego wieku. Luksusowy dwór na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego dworu oraz innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego dworu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13673)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl