slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Mazury

Rezydencja na sprzedaż Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 699 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 160,72 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 008 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 349 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Na szczęście nie brakuje tu tak potrzebnych w codziennym życiu: szkół, sklepów czy dyskontów. Okolica uchodzi za niezwykle kameralną, uroczą i malowniczą. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + spiżarnia + łazienka + garaż + wiatrołap + kuchnia + kotłownia + salon + pokój gościnny;
WYŻSZY POZIOM: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + hol + garderoba + schody + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o nowoczesnym charakterze z przygotowaniem pod wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. panele fotowoltaiczne. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż po wcześniejszym umówieniu się. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-296)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl