slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Dolny Śląsk

Dwór do sprzedaży Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 1,15 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 2 150 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 535 m2 na okazałej działce liczącej 18 689 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z dziewięciu pokoi rozłożonych na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknie odrestaurowanym wnętrzem oraz malowniczą lokalizacją przy parku i stawach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wybudowany na początku XIX wieku. Poczucie prywatności zapewnia solidne ogrodzenie z sześcioma bramami wejściowymi. Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa ponadto praktycznym rozkładem pomieszczeń:
POZIOM MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne;
CZĘŚĆ MIESZKALNO-REPREZENTACYJNA: hol + pokój dzienny letni + kuchnia + 8 pokoi + 3 łazienki + szatnia + jadalnia + salon;
CZĘŚĆ SŁUŻBOWA: kotłownia + łazienka + jadalnia + 2 pokoje + kuchnia + 2 pomieszczenia na warsztaty + przedpokój.

Luksusowy dwór na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na królewskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla nowych właścicieli będzie instalacja alarmowa z bezpośrednim podłączeniem do policji. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jego remont.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2563)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl