slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1713 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 851 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 389,3 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, cztery pokoje na trzech kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1998 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,499 mln zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją doskonałą lokalizacją na obrzeżach centrum, co gwarantuje ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Swój raj na ziemi znajdą tu również wielbiciele białego szaleństwa (trasy narciarskie), spacerowicze (aleje spacerowe), a także wielbiciele dwóch kółek (ścieżki rowerowe). Właściciele aut docenią z kolei garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym domownikom niezapomniane widoki z okien na góry, a także komfort życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto praktycznym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje:
NIŻSZY POZIOM: dwa garaże;
ŚRODKOWY POZIOM: taras + basen + kuchnia + łazienka + hol + salon;
WYŻSZY POZIOM: balkon + aneks kuchenny + hol + łazienkę + 2 pokoje + salon.

Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26833)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl