slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Suwałki

Dwór do sprzedaży Suwałki

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty wybudowanej z najlepszej klasy materiałówo powierzchni 300 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z sześciu pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 997 tys. zł (3 323 zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 36 093 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż liczy dwie kondygnacje. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży podlega wciąż negocjacjom.

Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim dużym potencjałem komercyjnym (doskonały pod działalność gospodarczą). Ekskluzywny dwór do sprzedaży urzeka również bajkowym ogrodem, gdzie znajdziemy liczne nasadzenia krzewów ozdobnych oraz drzew. Dużym udogodnieniem jest obecność na działce murowanego budynku gospodarczo-warsztatowego, a także budynku drewnianego dla gości. Do długiej listy zalet tego luksusowego dworu na sprzedaż koniecznie trzeba dodać uroczy, zarybiony staw.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca swoją malowniczą lokalizacją. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu zaaranżowane w przemyślany sposób, pełne elegancki i wytworności:
NIŻSZY POZIOM: garaż + kotłownia + kuchnia letnia
WYŻSZY POZIOM: 2 kuchnie + 3 łazienki + 6 pokoi.

Luksusowy dwór do sprzedaży dostępny wyłącznie w sieci WGN. Gwarancja bezpiecznej transakcji. WGN Nieruchomości to nie tylko marka z ponad dwudziestoletnimi tradycjami i doświadczeniem. To przede wszystkim zespół profesjonalistów, których misją jest kompleksowy nadzór przebiegu transakcji oraz globalna obsługa klientów. Nasi Klienci mogą również liczyć na profesjonalną bezpłatną pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-809)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl