slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Niemcy (Forst)

Rezydencja do sprzedaży Niemcy (Forst)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Forst (Niemcy). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 750 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 770 tys. zł (1 027 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 241 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem ośmiu pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności dużym potencjałem – perfekcyjnie nadaje się pod wynajem pod usługi biurowe / gabinety. Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja w sercu miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z możliwością podziału. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji i/lub kredytu na jej zakup, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5578)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl