slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Katowice (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o praktycznym rozkładzie 6 pokoi i pomieszczeń pochodząca z rynku wtórnego. Luksusowa rezydencja do wynajęcia oddana została do użytku w 2008 roku dla koneserów elegancji, dobrego stylu i wielbicieli wytwornych wnętrz. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu poszczycić się może wykończeniem z materiałów najlepszej klasy. Działka – 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na wynajem o 2 kondygnacjach w dobrze skalkulowanej cenie 7 500 zł/m-c i poszukiwanej powierzchni 168 m2. Jeśli dodamy do tego najwyższy stopień bezpieczeństwa, niecodziennie spotykany komfort, a także wolno stojącą zabudowę, to otrzymamy ofertę doskonale skrojoną pod najbardziej wymagających klientów.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia objęta została popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym, eleganckim i zadbanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– jadalnia
– 6 sypialni
– kuchnia
– 2 łazienki z wc.
Kuchnia oraz łazienka są w pełni umeblowane i wyposażone.

Luksusowa rezydencja na wynajem wraz z garażem oraz możliwością parkowania na posesji. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją w pobliżu wyjazdu na DK 94 i drogę S1. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do miast ościennych. Cena luksusowej rezydencji na wynajem uzależniona jest od ilości osób, a podana kwota netto dotyczy najmu przy 15 osobach.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-9792)

Kontakt:
e-mail: danuta.slawinska@wgn.sosnowiec.pl