slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Tarnów (okolice)

Dwór do sprzedaży Tarnów (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Tarnowa (małopolskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 350 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 2 400 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu znajdziemy cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży ustalona została na 2,6 mln zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 7 429 zł/m2.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji przepiękną fontanną przed wejściem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia wszystkim swoim domownikom i ich gościom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (system antywłamaniowy), ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż jest komfortowo wyposażone (meble na wymiar).

Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany majętnym osobom, które szukają życia na europejskim poziomie, kameralnych wnętrz, przepięknej architektury oraz klasycznych rozwiązań. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu zachwycić może imponującymi schodami oraz wieloma ozdobnymi elementami drewnianymi. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to kolejna z długiej listy jego zalet:
KONDYGNACJA 0: łazienka + biuro + pokój dzienny + kuchnia + garderoba + hall + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + sauna + siłownia + 3 sypialnie.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje również zaprojektowanym przez profesjonalnego architekta krajobrazu ogrodem. Luksusowy dwór na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, tuż pod miastem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3006)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl