slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 116,92 m2, a także ciekawą ceną 429 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2022 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana choć nieduża działka 30 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 669 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka już od pierwszej prezentacji swoją spokojną i cichą lokalizacją z dala od głównych ulic. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca również przepięknym ogrodem. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji wyjątkowo komfortowe, prestiżowe i zaaranżowane w wysmakowanym stylu:
NIŻSZY POZIOM / CZĘŚĆ DZIENNA: hol + garaż + kuchnia + wiatrołap + aneks jadalniany + taras + wc + pokój dzienny
WYŻSZY POZIOM / CZĘŚĆ NOCNA: łazienka + garderoba + 3 sypialnie.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Zapraszamy do biura po więcej informacji. Polecam. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1773)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl