slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Wrocław

Rezydencja do sprzedaży Wrocław

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej, komfortowej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 428 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 5,3 mln zł (12 383 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 936 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2007 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim elitarną lokalizacją w poszukiwanej na rynku dzielnicy. Na wyciągnięcie ręki markety i sklepy.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również starannie zadbanym ogrodem, gdzie znajdziemy przydatny budynek w postaci altany. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia si ponadto komfortowym, prestiżowym i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące poziomy/kondygnacje:
POZIOM ZERO: jadalnia + kuchnia + łazienka + ogród zimowy + salon + gabinet + spiżarnia + dwustanowiskowy garaż
POZIOM JEDNA DRUGA: sportowy pokój + garderoba
POZIOM JEDEN: taras + łazienka + pralnia + taras + 2 sypialnie + garderoba + pokój kąpielowy + suszarnia.

Polecam i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji lub remont. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16305)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl