slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Żagań (okolice)

Dwór do sprzedaży Żagań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 290 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowy dwór na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywny dwór do sprzedaży o 270 m2 powierzchni posadowiony na działce 2 470 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowy dwór adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży tworzy 7 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 778 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, zaledwie 1 km od Rynku. Na wyciągnięcie ręki mamy sklep, przedszkole, szkołę i park miejski. Luksusowy dwór na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym. Świetnie nadaje się pod gabinety do wynajęcia. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
PARTER / STREFA PRYWATNA:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– taras
PARTER / STREFA KOMERCYJNA:
– 2 gabinety z wc
PODDASZE: powierzchnia “open space” do adaptacji wg własnego projektu.

Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może również bajkowym ogrodem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wraz z ujętymi w cenie:
– kuchennymi meblami
– wyposażeniem.

Luksusowy dwór na sprzedaż w niezwykle atrakcyjnej cenie, która wciąż jest do negocjacji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny dwór do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5745)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl