slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 271 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (4 613 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 141 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w stylu kamienicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w elitarnej lokalizacji, w centrum, przy uczęszczanym deptaku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA / STREFA USŁUGOWA zaplecze socjalne + pomieszczenie + wc
WYŻSZA KONDYGNACJA / STREFA DZIENNA: salon + jadalnia + hol + kuchnia + łazienka
NAJWYŻSZA KONDYGNACJA: / STREFA NOCNA: 2 sypialnie + garderoba + łazienka + aneks kuchenny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym, komercyjnym potencjale. Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod kawiarnię, restaurację czy inne usługi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + monitoring. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością miejsce parkingowe z tyłu budynku. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5562)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl