slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Radomsko (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Radomsko (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Radomska (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 628 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 377 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 138,39 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2022 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 329 000 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, wśród prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz na autostradę A1. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: salon + aneks kuchenny + łazienka z wc + hol + kotłownię + garaż
na PODDASZU znajdziemy: 4 sypialnie + łazienkę z wc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w cenie brutto wraz z fakturą VAT. Kupujący nie płaci 2% podatku PCC. Z myślą o Klientach WGN Nieruchomości Radomsko przygotowaliśmy specjalną ofertę: 10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin Częstochowa.

Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarancja bezpiecznej transakcji. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. ()

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl