slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 17 100 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1,44 mln zł, czyli 10 795 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o jednej, komfortowej kondygnacji i wygodnej powierzchni 133,4 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dwór na sprzedaż z 2000 roku. Sześć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim bajkowym ogrodem z licznymi i bujnymi nasadzeniami. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje z pewnością również malowniczą, cichą i spokojną lokalizacją w lesie. Kolejną zaletą jest oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu jest duży plac manewrowy oraz parking.

Luksusowy dwór na sprzedaż poszczycić się może także [ponadprzeciętnym potencjałem komercyjnym z przeznaczeniem pod działalność usługową, handlową albo biurową. Ekskluzywny dwór na sprzedaż wyposażono w wiele udogodnień i osiągnięć XXI wieku, jak np. światłowód. Właściciel dopuszcza pozostawienie mebli biurowych i wyposażenia. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu tworzą: 2 łazienki + jadalnia + 2 salony + 2 osobne wc + 9 pokoi + 3 aneksy kuchenne + gabinet.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży stanowi część kompleksu zabudowań (magazyn, garaż, warsztat, budynki mieszkalne, gospodarcze). W razie wszelkich pytań (luksusowy dwór na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj nurtujące Cię pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-179)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl