slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja do wynajmu sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji do wynajęcia jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 161 m2, a także ciekawa cena 9 500 zł/m-c. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu oddana do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanej na wynajem luksusowej rezydencji to 250,8 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Luksusowa rezydencja na wynajem gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja do wynajmu olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim wysmakowanym stylem, komfortowym wnętrzem, prestiżem oraz opcją częściowego pozostawienia umeblowania. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednego czynszu najmu. Ekskluzywna rezydencja na wynajem mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy. Duży potencjał – możliwość powiększenia działki poprzez dzierżawę bądź wykup terenu przylegającego. Nieopodal szkoła, przedszkole, markety, sklepy.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
w PRZYZIEMIU znajdziemy: garaż + pomieszczenia piwniczne + pomieszczenia warsztatowe + wc + pralnię + pokój
na WYSOKIM PARTERZE znajdziemy: przedpokój + wc + kuchnię + salon + taras
na PIĘTRZE znajdziemy: 4 sypialnie + taras + łazienkę
na PODDASZU UŻYTKOWYM znajdziemy: 2 pokoje + łazienkę + open space + balkon.

Luksusowa rezydencja do wynajmu gwarantuje nowym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe rolety. Ekskluzywna rezydencja na wynajem naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowód. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji do wynajęcia. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (033-26)

Kontakt:
e-mail: szczecinzachod@wgn.pl