slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 188 m2, a także ciekawą ceną 875 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2002 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 380 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 654 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do rodzin i osób szukających nowego, atrakcyjnego miejsca do zamieszkania w spokojnej, cichej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność rozwiniętej infrastruktury: sklepów, przedszkoli, szkół. Ciekawostką jest fakt, że gmina należy do ścisłego grona najbogatszych w Polsce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim eleganckim, wysmakowanym wnętrzem z przepięknym kominem w salonie. Z okien i tarasu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ogród z wysoką oraz niską zielenią. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + hol + wiatrołap + 2 łazienki + garderoba + 2 sypialnie + gabinet + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak:
– automatycznie otwierana brama
– fotowoltaika
– monitoring
– pompa ciepła.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się również starannie utrzymaną działką. Gwarantujemy rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-283)

Kontakt:
e-mail: j.luczak-pruszek@wgn.pl