slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Colinas del Limonar)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Colinas del Limonar)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Colinas del Limonar (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż w cenie 39 073 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 165 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni i trzy pokoje. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 6 446 985 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna).

Ekskluzywna rezydencja imponuje zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem, co gwarantuje mieszkańcom komfort, dobre samopoczucie i życie na europejskim poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także słonecznym tarasem. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży doliczyć należy ponadto fantastyczną lokalizacją.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-38819)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl