kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gdynia

Rezydencja do sprzedaży Gdynia

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 400 m2, a także ciekawą ceną 3,29 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na czterech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziesięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 744 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 8 225 zł/m2. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia ze zdecydowanym klientem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym ogrodem z altaną oraz dużym potencjałem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się bowiem na prowadzenie w niej działalności gospodarczej, jak np. siedziba firmy. Osoby zmotoryzowane docenią duży, czterostanowiskowy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu dwóch budynków na sąsiadujących ze sobą działkach. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
BUDYNEK NR 1:
KONDYGNACJA -1: sauna + 2 pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA 0: łazienka + pokój dzienny + korytarz + kuchnia + klatka schodowa
KONDYGNACJA 1: 4 sypialnie + pokój przejściowy z ogrodem zimowym
KONDYGNACJA 2: łazienka + pomieszczenie wypoczynkowe + suszarnia.
BUDYNEK NR 2:
KONDYGNACJA -1: 3 pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji, w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej (szkół, przedszkoli, żłobków, aptek, restauracji, sklepów, dyskontów znanych sieci). Warto zaznaczyć, że to również ciche i spokojne miejsce, pod lasem. Do obwodnicy dojedziemy w mniej niż kwadrans.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-756)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl