slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Dwór na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie. Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 2 614 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 3,5 mln zł, czyli 19 444 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż o dwóch kondygnacjach i wygodnej powierzchni 180 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dwór na sprzedaż z 2002 roku. Sześć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją wśród gór, lasów i elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Wokół cisza i spokój. Niedaleko stąd również do basenów, sklepów, karczm oraz wielu tras narciarskich, rowerowych i pieszych. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca także swoją przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką, przez którą przepływa rzeka z wodospadem. Jest tu również: ogrodowa sauna, basen, grill, wędzarnia.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może fantastycznie odremontowanym wnętrzem. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka parking dla 8 aut. Luksusowy dwór na sprzedaż naszpikowany wieloma nowinkami technicznymi, jak np. bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowy monitoring z powiadomieniem do grupy interwencyjnej.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży doskonale nadaje się pod własny biznes (lukratywny wynajem). Luksusowy dwór na sprzedaż o dużym potencjale, który można jeszcze podnieść, dokupując sąsiednią działkę. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego dworu roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na strumień i las. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży obejmuje kompletne wyposażenie.

Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań:
PIERWSZY BUDYNEK:
– 2 łazienki z wc;
– kuchnia;
-3 sypialnie;
– pokój dzienny;
DRUGI BUDYNEK:
– sypialnia;
– kuchnia;
– pokój dzienny;
– łazienka z wc.

Ekskluzywny dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego dworu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26940)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl