slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,38 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 220 m2 powierzchni posadowiona na działce 4 400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 273 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją wśród pól i elitarnej zabudowy jednorodzinnej, co gwarantuje ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferowana łącznie ze znajdującym się w jej wnętrzu wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopień zarówno komfortu, jak i bezpieczeństwa (instalacja alarmowa, zewnętrzne żaluzje).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje na pewno wysmakowanym i eleganckim wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
na KONDYGNACJI 0 znajdziemy: garaż, schowek, spiżarnię, kuchnię, taras, pokój dzienny, łazienkę, gabinet, garderobę, hol;
na KONDYGNACJI 1 znajdziemy: pokój/garderobę, 2 łazienki, garderobę, 2 balkony, 3 sypialnie, hol;
na KONDYGNACJA 2 znajdziemy: nieużytkowy strych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka ponadto swoją bajeczną działką z altaną, placem zabaw, huśtawką, skalniakiem oraz wieloma nasadzeniami. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami zainteresuje z pewnością 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży fascynuje rewelacyjną lokalizacją na wzgórzu z imponującymi widokami na góry i łąki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26961)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl