slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Karpacz

Rezydencja do sprzedaży Karpacz

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Karpaczu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 749 900 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 224,5 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 274 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 795 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim unikatowymi i niezapominanymi widokami z okien na wygasły wulkan. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie kompletnego zaplecza handlowo-usługowego: sklepy, szkoły, obiekty kultu religijnego, ośrodki zdrowia. Ciszę i spokój gwarantuje pobliski las i park. Na amatorów ruchu na świeżym powietrzu czekają korty tenisowe, boiska sportowe (piłka nożna, koszykówka siatkówka), basen etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim fantastycznym, kameralnym i eleganckim wnętrzem, które obejmuje:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + pokój + łazienka + hol + taras + pomieszczenie gospodarcze + pokój gościnny + jadalnia + salon;
ŚRODKOWY POZIOM: 3 sypialnie + łazienka + salon + kuchnia;
WYŻSZY POZIOM: niezagospodarowana powierzchnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają między innymi antywłamaniowe rolety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele nowoczesnych rozwiązań i technologii (solary). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13832)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl