slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Dwór na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku oferty z 1895 roku wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 700 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z piętnastu pokoi w ciekawej i konkurencyjnej cenie 1,2 mln zł (1 714 zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 7 000 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż liczy trzy kondygnacje.

Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności bogatą historią i pochodzeniem z przełomu osiemnastego i dziewiętnastego wieku. Ekskluzywny dwór do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się królewskim wnętrzem z następującym podziałem:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia piwniczne;
KONDYGNACJA ZERO: 2 garaże + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + mieszkanie + 2 hole;
KONDYGNACJA JEDEN: pomieszczenia gospodarcza + 7 pokoi + komunikacja;
KONDYGNACJA DWA: 4 pomieszczenia + hol;
KONDYGNACJA TRZY: pomieszczenia strychowe.

Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się także doskonałą lokalizacją w otoczeniu zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (sklepy, obiekty, sportowe, parki, szkoły). Lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd na autostradę A4. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany do majętnych biznesmenów i osób poszukujących miejsca na własną działalność (browar, zakłady mięsne, sklepy). Luksusowy dwór na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego dworu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego dworu, a także innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego dworu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13673)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl