imponujący rozmachem salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,85 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 320 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 450 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 906 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje grill, tarasolę, saunę oraz meble z wyposażeniem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim bajecznym ogrodem i zagospodarowaną działką ze wspomnianą już imponującą tarasolą, zintegrowanym oświetleniem, screenami przeciwsłonecznymi sterowanymi pilotem itp. Duże wrażenie robi także funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: schowek gospodarczy + garaż + kotłownia + pralnia + taras + łazienka + jadalnia + pokój dzienny + spiżarnia + kuchnia + przedpokój
KONDYGNACJA 1: sauna + jacuzzi + pokój kąpielowy + pokój gościnno-biurowy + pokój dziecięcy + 2 garderoby + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury, czyli licznych miejsc użyteczności publicznej, kościoła, apteki, przychodni zdrowia, punktów handlowo-usługowych itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w malowniczej lokalizacji, w wśród zalesionych i rekreacyjnych terenów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dbają o to aż dwa zaawansowane systemy alarmowe z pełnym monitoringiem. Przyszli właściciele mają również zapewniony najwyższy komfort dzięki czterostrefowej klimatyzacji oraz siedmiostrefowej instalacji ogrzewania podłogowego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Właścicieli aut z pewnością docenią dwustanowiskowy garaż. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie i kopiowanie zdjęć, opisów, a także informacji bez zgody jest zabronione.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-61)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl