slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 434,3 m2, a także ciekawą ceną 1,95 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1996 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 4 214 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 490 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacja w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej i z dogodnym dojazdem do ościennych miast. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto swoim bajkowym ogrodem z elementami małej architektury (wędzarnia, kaskada, oczko wodne/staw z altaną na wodzie, grill, aleje spacerowe z zielenią ozdobną).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się także designerskim, nowoczesnym projektem wnętrza, gdzie mieszczą się:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + garaż + kotłownia + łazienka + pomieszczenie rekreacyjne + biblioteka;
KONDYGNACJA 0: korytarz + garderoba + łazienka + gabinet + kuchnia + taras + pokój dzienny.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art. 71 Kodeksu Cywilnego. Wszystkie szczegóły zestawiono na podstawie wypowiedzi lub dokumentacji przedstawionej przez właściciela. Tym samym nie bierzemy odpowiedzialności za ich prawidłowość, kompletność i aktualność.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-10024)

Kontakt:
e-mail: sosnowiec@wgn.pl