slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Katowice (okolice)

Dwór na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 410 tys. zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 2 278 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 180 m2 na okazałej działce liczącej 1 900 m2. Wnętrze luksusowego dworu na sprzedaż składa się z czterech pokoi rozłożonych na jednej kondygnacji. Rok budowy – 1795. Ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji swoją przepiękną architekturą w stylu staropolskim projektu słynnego hrabiego. Luksusowy dwór na sprzedaż pochwalić się może wieloma nobilitującymi gośćmi, jak np. Napoleon Bonaparte. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się także starannie wypielęgnowaną działką z licznymi, naturalistycznymi nasadzeniami. Luksusowy dwór na sprzedaż nie jest objęty opieką konserwatorską. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa fantastyczną lokalizacją w czystej i słynącej z korzystnego klimatu okolicy. Zgodnie z polską tradycją budowlaną ekskluzywny dwór do sprzedaży zwrócony jest na godzinę jedenastą. W razie wszelkich pytań: luksusowy dwór na sprzedaż, kredyt na jego zakup, obsługa notarialna, proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (021-1)

Kontakt:
e-mail: zawiercie@wgn.pl