slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 870 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 132,45 m2 powierzchni posadowiona na działce 978 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 6 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 569 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o bardzo nowoczesnej i nietuzinkowej architekturze typu „bungalow”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa dzięki obecności antywłamaniowych drzwi. Właściciele aut docenią mieszczący się w bryle budynku garaż + dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana bogatym rodzinom szukającym wygody, komfortu, bezpieczeństwo i chcącej żyć na europejskim poziomie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące poziomy:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + łazienka + kotłownia + salon + kuchnia + 2 sypialnie;
WYŻSZY POZIOM 1: 2 sypialnie + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje przepięknym ogrodem obsadzonym bujną roślinnością. Na działce znajduje się również:
– murowany grill
– taras
– budynek narzędziowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury. Blisko stąd do: sklepów, przedszkoli, SPA, szkół, obiektów kultu religijnego, gabinetów lekarskich. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta i małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-78)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl