slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Toruń (okolice)

Dwór na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 67 200 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 1,56 mln zł, czyli 5,2 tys. zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego o trzech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 300 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Dziesięć pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowy dwór na sprzedaż dedykowany najbardziej zamożnym biznesmenom i miłośnikom przyrody i zieleni. To znakomita propozycja dla osób, które chcą mieszkać i pracować pod jednym dachem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się bowiem do prowadzenia dochodowego pensjonatu. Klimatyczne wnętrza rodem z minionej epoki, 10 pokoi, dwa tarasy, siłownia, grillowa altana, boksy dla koni, a także osobny budynek garażowy to kolejne z długiej listy jego atutów.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje również pieczołowicie wypielęgnowaną działką z dwoma dużymi stawami. Malownicza lokalizacja – luksusowy dwór na sprzedaży mieści się w otoczeniu lasów, jezior, kąpielisk etc. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Na amatorów aktywnego wypoczynku czekają długie ścieżki rowerowe. Nieco dalej pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, kościoły, apteki, szpital, restauracje, obiekty sportowe, kina, supermarkety etc. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie tego ekskluzywnego dworu włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Gwarantujemy pomoc w doborze, a także uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego dworu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego dworu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (154-2205)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl