slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazare)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazare)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Los Alcazare (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 445 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 586 700 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 168 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 282 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Znajdziemy tu centra handlowe, punkty usługowe oraz najróżniejsze sklepy. Miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu docenia imponujące tereny rekreacyjne. Na pasjonatów kontaktu z naturą czekają przepiękne flamingi. W okolicy nie brakuje typowo turystycznych atrakcji, jak chociażby jeden z największych w kraju parków narodowych, słone laguny oraz urocze wioski rybackie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej majętnych osób, które chcą mieszkać tuż przy plaży i cieszyć się słońcem. To również propozycja dla tych, co kochają sporty wodne (surfing). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją nowoczesną bryłą, gdzie zastosowano liczne nowatorskie rozwiązania architektoniczne (m.in. połączenie efektu kamienia z białą kością w fasadzie).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa zaprojektowanym w śródziemnomorskim klimacie wnętrzem: 6 sypialni + łazienka + przedpokój + pokój gościnny + kuchnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto osobnym, ekskluzywnym apartamentem umiejscowionym na parterze, prywatnym solarium na dachu, a także basenem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-863)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl