slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Ekskluzywny dom do wynajmu Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywny dom do wynajmu Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dom na wynajem w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywny dom do wynajęcia zaprojektowany na 2 kondygnacjach w zabudowie wolno stojącej z materiałów najlepszej jakości. Wszystko to sprawia, że nowi domownicy poczują się tu niezwykle komfortowo i bezpiecznie. Cena luksusowego domu do wynajmu jest adekwatna do zastanego luksusu i wynosi 4 500 zł/m-c. Duże wrażenie robi okalająca luksusowy dom na wynajem przepiękna działka o powierzchni 500 m2. Oferta dedykowana najbardziej wymagającym najemcom, którzy oczekują najwyższych wygód. Wnętrze ekskluzywnego domu do wynajęcia tworzą 5 pokoi. Rynek wtórny. Długą listę zalet zamyka prestiżowa powierzchnia licząca 120 mkw.

Luksusowy dom do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny dom do wynajmu oczarowuje malowniczą lokalizacją w pobliżu Czantorii. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego domu jest gustownie umeblowane i wyposażone. Na przyszłych mieszkańców czeka przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród. Z okien ekskluzywnego domu do wynajęcia roztacza się zapierający dech w piersiach widok na góry.

Luksusowy dom do wynajmu imponuje ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
PARTER:
– wiatrołap;
– hol;
– salon;
– balkon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
PIĘTRO I:
– 2 pokoje;
– wc.

Ekskluzywny dom na wynajem zapewnia swoim najemcom nie tylko najwyższy poziom komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe), ale również bezpieczeństwa. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego domu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego domu do wynajmu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego domu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego domu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28378)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl