slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Luksusowy dom na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy dom na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dom do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy dom na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnego domu do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowy dom na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 240 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 849 000 zł (3 538 zł/m2). Ekskluzywny dom do sprzedaży posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1046 m2. Luksusowy dom na sprzedaż oddany do użytku w 1980 roku z funkcjonalnym układem 6 pokoi.

Ekskluzywny dom na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy dom do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ogromną powierzchnią i olbrzymim potencjałem. Ekskluzywny dom na sprzedaż poszczycić się może przestronnym, komfortowym i nowoczesnym wnętrzem o następującym rozkładzie:
PIWNICA:
– pomieszczenia piwniczne;
PARTER:
– kuchnia;
– 2 pokoje;
– hol;
– łazienka;
– wc;
– wiatrołap;
PIĘTRO:
– 3 pokoje;
– hol;
– łazienka.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wolno stojący, 2-stanowiskowy garaż.

Luksusowy dom do sprzedaży zachwyca starannie wypielęgnowaną działką z bajkowym ogrodem. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego domu na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację w cichej i spokojnej okolicy. Serdecznie zapraszamy na prezentację luksusowego domu na sprzedaż. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. WGN zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego domu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego domu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-3029)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl