slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 2 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 97 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 619 000 zł (6 381 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 810 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku z funkcjonalnym układem 7 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie wykończonym i wypielęgnowanym ogrodem ze strefą rekreacyjną, placem zabaw dla dzieci, meblami ogrodowymi, grillem, drewutnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje zadbanym i komfortowym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + taras + łazienka;
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + 3 pokoje + wc.
Osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami docenią światłowodowy internet. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z umeblowaniem.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu (m.in. kolektory słoneczne, pompa ciepła). Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom zarówno wysoki standard życia, jak i bezpieczeństwa (5 kamer + system monitoringu). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż przeszła w ostatnich latach wiele remontów i modernizacji. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją w zacisznej okolicy. Zaledwie parę kilometrów dzieli nas od punktów usługowych, szkół, sklepów, przedszkoli. Dla właścicieli aut przygotowano wolno stojący garaż. Wisienką na torcie oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji jest jej przepiękna architekturą. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca około 80 biur w całym kraju. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10078)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl