slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Ekskluzywny dom na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny dom na sprzedaż Poznań (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dom na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny dom do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (9 780 zł/m2) i dedykowany jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowego domu na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 495 m2, a także ciekawa cena 1 557 000 zł. Ekskluzywny dom do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddany do użytku w 2000 roku. Powierzchnia oferowanego na sprzedaż luksusowego domu to 159,2 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywny dom do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowy dom na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykane poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywny dom do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy dom na sprzedaż oczarowuje przepiękną architekturą, fantastycznym ogrodem, komfortowym wnętrzem i gwarancją dla przyszłych właścicieli na europejski poziom. Ekskluzywny dom do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w bardzo dobrze rozwijającej się okolicy. Wokół dużo zieleni, lasy i tereny do aktywnej rekreacji. W okolicy dominuje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Dodatkowo lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Poznania.

Luksusowy dom do sprzedaży przeszedł niedawno generalny remont. Luksusowy dom na sprzedaż adresowany do zamożnych rodzin ceniących życie z dala od miejskiego zgiełku przy jednoczesnym bezpośrednim dostępie do wszelkiej infrastruktury potrzebnej do spokojnego i wygodnego życia. Właściciele aut docenią na pewno garaż. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego domu jest także fantastycznie zagospodarowana działka. Znajdziemy na niej dodatkowo:
– taras;
– wydzieloną strefą dla dzieci;
– miejsce do ustawienia basenu.

Luksusowy dom do sprzedaży wyróżnia się przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
PARTER:
– przedsionek;
– pokój dzienny / salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– jadalnia;
– hall;
– łazienka;
– korytarz;
– garaż;
PIĘTRO;
– 3 sypialnie;
– łazienka;
– korytarz;
– pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny dom na sprzedaż wyposażony w wiele nowoczesnych i ponoszących komfort życia rozwiązań, jak np. ogrzewanie podłogowe, zmiękczacz wody, własna studnia wodociągowa. Luksusowy dom do sprzedaży przeszedł generalny remont obejmujący między innymi:
– wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej;
– wymianę instalacji elektrycznej;
– malowanie;
– wymianę podłóg;
– wymianę pieca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mejlowego i na prezentację tego ekskluzywnego domu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu luksusowego domu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego domu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego domu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-791)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl