slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Łódź (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 565 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 813 m2, a także ciekawa cena 690 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to 124 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykane poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle atrakcyjną lokalizacją w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: przedszkola, szkoły, banki, ośrodki zdrowia, kościół, poczta, markety, urzędy, punkty usługowe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie utrzymaną działką. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje eleganckim wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ DZIENNA: jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ NOCNA: łazienka z wc + sypialnia;
KONDYGNACJA 0 / CZĘŚĆ GOSPODARCZA: kotłownia + garaż + hol wejściowy + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1/ CZĘŚĆ NOCNA: pomieszczenie zaplanowane na łazienkę z wc + hol + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Współpracujemy z 15 bankami. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1613)

Kontakt:
e-mail: komercja@wgn.wielun.pl