slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Ekskluzywny dom na wynajem Mielec (okolice)

Ekskluzywny dom na wynajem Mielec (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dom do wynajęcia w okolicach Mielca (podkarpackie). Ekskluzywny dom do wynajmu z 2007 roku o powierzchni 100 m2 i atrakcyjnej cenie 3 000 zł/m-c. Luksusowy dom na wynajem w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Ekskluzywny dom do wynajęcia zaoferować może przyszłym najemcom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wnętrze wykończone zostały materiałami najlepszej klasy. Luksusowy dom do wynajmu posadowiony został na 3500-metrowej działce. Wnętrze rozplanowano w funkcjonalnym układzie 3 pokoi. Ekskluzywny dom na wynajem dedykowany osobom, dla których jakość, prestiż, wygoda i najwyższy standard życia są priorytetami.

Ekskluzywny dom do wynajęcia objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Opłata ta jest przerzucona na właściciela. Luksusowy dom do wynajmu jedynie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny dom na wynajem oczarowuje przepiękną architekturą. Luksusowy dom do wynajęcia zachwyca malowniczą lokalizacją. W sąsiednich miejscowościach dostęp do bogatej infrastruktury. Ekskluzywny dom do wynajmu adresowany do zamożnych najemców poszukujących komfortowego i przytulnego miejsca na Ziemi otoczonego przyrodą. To także doskonała propozycja dla zamożnych osób ceniących spokój i piękno wiejskiego krajobrazu.

Luksusowy dom na wynajem gwarantuje domownikom najwyższy standard życia (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja) oraz bezpieczeństwa. Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego domu jest funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
– 2 sypialnie;
– salon;
– aneks kuchennym;
– taras;
– łazienka.
Luksusowy dom do wynajmu poszczycić się może bajecznym ogrodem.

Ekskluzywny dom do wynajęcia tylko na zasadach najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego domu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (3 000 złotych). Zachęcamy do kontaktu mejlowego w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego domu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego domu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-178)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl