slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1980 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 3 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 545 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 630 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 66 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 666 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności zadbanym, eleganckim i komfortowym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + przyziemie + pomieszczenie gospodarcze + pralnia;
KONDYGNACJA 1 / CZĘŚĆ DZIENNA: kuchnia + przedpokój + taras + łazienka z wc + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2 / CZĘŚĆ ZACISZNA: 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca lokalizacją w cichej okolicy, nieopodal lasu i jeziora. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupujący ponosi następujące koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej informacji na temat oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji udzielimy drogą mejlową i w czasie prezentacji. Polecamy i zapraszam do kontaktu. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-669)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl