slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Warszawa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Warszawy (mazowieckie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 891 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 420 m2, a także ciekawa cena 1 075 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2024 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji to 156 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykane poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu, co zawdzięcza zastosowaniu licznych nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań (m.in. bardzo niski wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodwracalną energię pierwotną i możliwość starania się o EKO kredyt na preferencyjnych warunkach). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, szkół, przedszkoli, restauracji, klubów fitness, przychodni zdrowia. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady A2. W okolicy znajdziemy wiele terenów spacerowych.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży poszczycić się może estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + pokój dzienny + kuchnia + pokój telewizyjny + łazienka + klatka schodowa + kotłownia + jednostanowiskowy garaż;
PODDASZE: korytarz + sypialnia + łazienka + 2 pokoje + pokój kąpielowy.
Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka garaż + miejsce postojowe.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe), ale również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety + przygotowana instalacja elektryczna pod alarm + antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z estetycznie wykończonym ogrodem. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Kupujący zwolniony jest z 2% opłaty skarbowej PCC. Możliwość zmian w projekcie wykończenia wnętrz. Wizualizacja pomieszczeń odzwierciedla rzeczywiste wymiary pomieszczeń. WGN zaprasza na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w dogodnym dla państwa terminie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-151)

Kontakt:
e-mail: m.nowicka@wgn.pl