slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż Wielkopolska

Pałac na sprzedaż Wielkopolska

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny pałac do sprzedaży w Wielkopolsce. Luksusowy pałac na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 9 000 m2. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 2,57 mln zł, czyli 4 614 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż o czterech kondygnacjach i wygodnej powierzchni 557 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy chcą mieszkać w królewskich warunkach, cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia.

Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją malowniczą i fantastyczną lokalizacją w otoczeniu przepięknej puszczy. Luksusowy pałac na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa gustownie i z wyczuciem dobrego smaku odremontowanym wnętrzem z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Ekskluzywny pałac do sprzedaży oczarowuje dużym potencjałem komercyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod hotel, reprezentacyjną siedzibę firmy, rezydencję czy pensjonat.

Luksusowy pałac na sprzedaż imponuje fantastycznie zaprojektowanym i zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
LEWA STRONA: łazienka + 2 sale balowe + wc + 3 pokoje + kuchnia;
PRAWA STRONA: 3 pomieszczenia kuchenne + 8 pokoi gościnnych + pralnia + 8 łazienek + wc.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży jest częściowo podpiwniczony z dodatkową powierzchnią poddasza do zagospodarowania. Luksusowy pałac na sprzedaż otoczony zadbanym i wypielęgnowanym parkiem z dojrzałą, różnorodną roślinnością. Na działce mamy także duży, malowniczy staw. Ekskluzywny pałac do sprzedaży oferuje domownikom życie na królewskim poziomie w otoczeniu wygód, komfortu i luksusów (m.in. ogrzewanie podłogowe).

Zainteresowanych zakupem luksusowego pałacu zapraszam do kontaktu.  Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-604)

Kontakt:
e-mail: s.tamborski@wgn.pl