slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie. Luksusowy dwór na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla majętnych osób, które szukają na rynku historycznej i zabytkowej oferty z 1905 roku wybudowanej z najlepszej klasy materiałów o powierzchni 1 100 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży w ciekawej i konkurencyjnej cenie 1,8 mln zł (1 636 zł/m2). Luksusowy dwór na sprzedaż znajduje się na pieczołowicie wypielęgnowanej działce o pow. 4 736 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom europejski poziom życia, prestiż, styl i elegancję, a na dodatek komfort i bezpieczeństwo. Luksusowy dwór na sprzedaż liczy cztery kondygnacje.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa olbrzymim potencjałem komercyjnym i znakomicie nadaje się na prowadzenie punktu usługowego, wykwintnej restauracji, hotelu, gabinetów etc. Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w bliskim sąsiedztwie centrum. Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa swoim wytwornym wnętrzem z 25 dużymi pomieszczeniami. Znajdziemy tu m.in.:
– balkon;
– 2 pomieszczenia piwniczne;
– wc;
– zaplecze kuchenne;
– stołówkę;
– kuchnię.

Luksusowy dwór na sprzedaż nie jest wpisany w rejestr zabytków i jest w obrębie rewitalizacji. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego dworu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-2067)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl