slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bielsku-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 999 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 139,55 m2 powierzchni posadowiona na działce 576 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 159 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży opcjonalnie z pozostawieniem umeblowania/wyposażenia (do negocjacji). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień zarówno wygody, jak i bezpieczeństwa. O to pierwsze dba klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, telewizja kablowa, Internet. Bezpieczeństwo z kolei zapewniają antywłamaniowe rolety i domofon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu nowoczesnej instalacji fotowoltaicznej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również doskonałą lokalizacją w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki: bankomaty, przychodnie zdrowia, apteki, tereny zielone, obiekty sportowe, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy itp. Właściciele aut z pewnością docenią jednostanowiskowy garaż z bramą automatyczną + 2 miejsca parkingowe na podjeździe przed budynkiem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać fantastyczny ogród i zadbaną działkę.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3630)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl