slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 1 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 780 000 zł (5 571 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 301 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2018 roku z funkcjonalnym układem 3 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zlokalizowana na kameralnym osiedlu, w urokliwej okolicy, w pobliżu lasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z użytkowym poddaszem. Do długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać przepięknie zagospodarowaną działkę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji (fotowoltaika).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem z wygodną, komfortową i otwartą przestrzenią dzienną. Na osobną uwagę zasługują na pewno zapierające dech w piersiach widoki na drewniany taras i ogród. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej przepięknie wypielęgnowana działka, podjazdy i parking wykonane z kostki brukowej. W ogrodzie znajdziemy kolorowe i bujne nasadzenia (kwiaty, krzewy, drzewa owocowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (przygotowanie pod instalację monitoringu + alarmową) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
NA PARTERZE: wiatrołap + komunikację + pomieszczenie gospodarcze + kuchnię + salon + jadalnię + 2 pokoje + garderobę + łazienkę + pralnia/pomieszczenie techniczne.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż kompletnie wyposażona i umeblowana.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnej rodziny ceniącej życie na europejskim poziomie, spokój, kontakt z naturą, ekologiczne rozwiązania i ergonomię. Polecamy. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-486)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl