slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bielsku-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 390 m2, a także ciekawą ceną 1,39 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na pięciu kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1985 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziesięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 854 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 564 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i komfortu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje zapierającymi dech w piersiach widokami na pasmo górskie Beskidu Małego i Śląskiego. Mocnym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno jej atrakcyjna lokalizacja w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zbudowana z wielką dbałością o każdy szczegół. Dużym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej fantastyczna architektura z gipsowymi płaskorzeźbami, kolumnami, pilastrami oraz balustradami, które dodają niepowtarzalnego charakteru. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferuje domownikom nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również wygodę i komfort. W jej wnętrzu znajdziemy, dla przykładu, ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży imponuje też przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze, 2-stanowiskowy garaż, wc, hol, sala fitness;
KONDYGNACJA 0: kotłownia, wc, garderoba, pralnia z prasowalnią, gabinet, hol wewnętrzny, hol wejściowy;
KONDYGNACJA JEDEN: bar, biblioteka, pokój muzyczny, pokój muzyczny, spiżarnia, jadalnia, kuchnia, hol;
KONDYGNACJA 1/2: ogród zimowy + 2 salony;
KONDYGNACJA 2: łazienka + garderoba + hol + sypialnia;
KONDYGNACJA 3: łazienka + biblioteka + 3 sypialnie + czytelnia.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się również do wykorzystania pod działalność gospodarczą, np. nobilitującą siedzibę prestiżowej firmy. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto dopisać gustownie zaaranżowane wnętrze oraz starannie wypielęgnowaną działkę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27447)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl