slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

Rezydencja do wynajęcia Szczecin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowa rezydencja na wynajem adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają budynku o 2 kondygnacjach w wolno stojącej zabudowie na dużej i pięknie zadbanej działce (1 144 m2). Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia pochodzi z 2010 roku, z rynku wtórnego. Powierzchnia 244 m2 podzielona została w funkcjonalnym układzie na pięć pokoi. Luksusowa rezydencja do wynajmu oferowana jest w konkurencyjnej cenie 7,5 tys. zł/m-c i poszczycić się może wykończeniami z materiałów najlepszej klasy. Na koniec warto dodać, że oferowana na wynajem ekskluzywna rezydencja gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

Luksusowa rezydencja do wynajęcia oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
POZIOM JEDEN: 3 sypialnie + pokój + 2 łazienki + 2 balkony;
POZIOM 0: pokój dzienny + jadalnia + kuchnia + taras + łazienka + garaż + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia/gabinet.
Majętne osoby dysponujące kilkoma samochodami zainteresują dodatkowe miejsca postojowe.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11391)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl