slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 208,06 m2, a także ciekawą ceną 689 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2006 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 762 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 312 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje przestronnym wnętrzem gwarantującym domownikom najwyższy komfort i bezpieczeństwo:
PARTER:
– przedsionek;
– łazienka;
– hall;
– pokój;
– salon;
– kuchnia;
– kotłownia;
PIĘTRO:
– łazienka;
– hall;
– 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży z dużym potencjałem pod zakup inwestycyjny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym rodzinom, dla których luksus, wygoda, prestiż i komfort to priorytety. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż koniecznie należy dodać przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działkę z możliwością własnej aranżacji ogrodu. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej i przepięknych terenów zielonych. W okolicy znajdziemy rozległe tereny spacerowe, tereny zielone, malowniczy las, jezioro, a także bogate zaplecze handlowo-usługowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-442)

Kontakt:
e-mail: m.stacewicz@wgn.pl