slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bielsku-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 390 m2, a także ciekawą ceną 1,39 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na pięciu kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1985 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie dziesięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 854 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 564 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji przepiękną architekturą z płaskorzeźbami, kolumnami, pilastrami i balustradami, które dodają jej niepowtarzalnego charakteru. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje właścicielom najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe + grzejniki konwektorowe z regulacją temperatury grzania pomieszczeń + światłowód) oraz bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem:
PODPIWNICZENIE: 2-stanowiskowy garaż + wc + hol + sala fitness z zabiegiem do koszykówki + pomieszczenie gospodarcze;
PARTER: kotłownia + wc + garderoba + prasowalnia + pralnia + gabinet + hol wewnętrzny + hol wejściowy;
PARTER WYSOKI: bar + biblioteka + pokój muzyczny + spiżarnia + jadalnia + kuchnia + hol;
PÓŁPIĘTRO: 2 salony + ogród zimowy;
PIĘTRO: garderoba + sypialnia + hol;
PODDASZE: biblioteka + czytelnia + łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się po działalność komercyjną, na przykład elitarną siedzibę renomowanej firmy. W poczet zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać starannie utrzymaną działkę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją u podnóża Beskidów. Podziwiać można stąd zapierający dech w piersiach widok na góry. W najbliższej okolicy nobilitująca zabudowa jednorodzinna oraz rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27467)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl