slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Kielce (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Kielce (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kielc (świętokrzyskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 375 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 800 m2, a także ciekawa cena 760 tys. zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 320 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom, które przyzwyczajone są do życia na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, prestiżu, wygód i udogodnień. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. W niedalekiej odległości znajdziemy place zabaw, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo (monitoring + alarm).

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa zadbanym po najdrobniejszy szczegół wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + pralnia + 2 niezalene od siebie lokale po 30 mkw.;
KONDYGNACJA 1: spiżarnia + łazienka + pokój/biuro + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + pomieszczenie gospodarcze;
KONDYGNACJA 2: korytarz + łazienka + 3 pokoje + garderoba + sypialnia + korytarz.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (066-22)

Kontakt:
e-mail: kielce@wgn.pl