slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 990 tys. zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 6,6 tys. zł/m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 150 m2 na okazałej działce liczącej 800 m2. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi rozłożonych na jednej kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Znajdziemy tu szereg energooszczędnych rozwiązań technologicznych, jak np. solar do podgrzewania wody, ekonomiczne ogrzewanie na ekogroszek z podajnikiem, zbiornik na nieczystości stałe. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się kameralnym, wytwornym wnętrzem o następującym układzie: pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + łazienka + przedpokój + pralnia + taras + kotłownia + 3 stanowiska garażowe + hala. Wnętrze oferowanej na sprzedaż ekskluzywnej rezydencji estetycznie odremontowane z dbałością o każdy detal.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa zjawiskową lokalizacją w bezpiecznej, cichej okolicy blisko centrum. W okolicy znajduje się okazały pałac ze starodrzewem. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością aż 3 garaże + liczne miejsca parkingowe na posesji. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto estetycznie wykończonym ogrodem i tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym i adresowana jest do majętnych biznesmenów. Na działce stoi hala warsztatowa, która doskonale nadaje się pod małą produkcję albo/i magazyn.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Wszystkie banki w jednym miejscu. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż podczas umówionego spotkania.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4895)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl