slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Tarnowskie Góry (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Tarnowskie Góry (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Tarnowskich Gór (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 785 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 123 m2, a także ciekawa cena 639 700 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 94,28 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim wysmakowanym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu. Znajdziemy tu: 3 sypialnie + 2 łazienki z wc + kuchnię taras + pokój dzienny. Warto podkreślić w tym miejscu, że wyposażenie oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji pozostaje do uzgodnienia z właścicielem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim domownikom bardzo wysoki komfort (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo (instalacja alarmowa + solidne ogrodzenie + spokojne sąsiedztwo). Zamożne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością dwa miejsca parkingowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się dodatkowo fantastyczną lokalizacją blisko lasu i jeziora. W okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych, obiektów sportowych, przedszkoli, żłobków, szkół, sklepów i punktów usługowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa także zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3440)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl