slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 169 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,49 mln zł (8 817 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 428 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2017 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem w nowoczesnym designie z częściowym umeblowaniem/wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje z pewnością starannie wypielęgnowaną działką, gdzie znajdziemy wiele nasadzeń i drzew. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią z pewnością duży, 2-stanowiskowy garaż (w bryle).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pralnia + kotłownia + przedpokój + pokój kąpielowy + garderoba + 3 sypialnie + taras + jadalnia + spiżarnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto przestronnymi pomieszczeniami i gwarancją życia na imponującym poziomie. Wśród licznych udogodnień należy wymienić np. system alarmowy z czujnikami + system ogrzewania podłogowego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto fantastyczną lokalizacją w najbardziej zielonej okolicy w mieście. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości & International Consultant nr licencji zawodowej: 27717. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3252)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl