slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 125 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 660 tys. zł (5 280 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 200 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2012 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją oryginalną architekturą w technologii kanadyjskiej. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu dzięki m.in. zastosowaniu energooszczędnych materiałów.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wygodę (ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim eleganckim, wysmakowanym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
NIŻSZA KONDYGNACJA: garderoba + łazienka + pokój dzienny + hol + wiatrołap + kuchnia + taras + 2 pokoje + kotłownia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: otwarta przestrzeń do aranżacji, wykończenia oraz podziału.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca bajkowym ogrodem z wieloma nasadzeniami. Właścicieli aut zainteresuje blaszany garaż. Mocnym atutem jest na pewno znajdujący się na działce budynek gospodarczy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom również wysoki stopień prywatności i intymności (ogrodzenie z wysokich tui).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ponadto fantastyczną lokalizacją w otoczeniu lasów i pól, co zapewnia ciszę oraz spokój. Wokół nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również tak potrzebnych w codziennym życiu sklepów, piekarni, punktów usługowych. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26749)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl