slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Mazury

Rezydencja do sprzedaży Mazury

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 379 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 850 m2, a także ciekawa cena 1 490 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2012 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 277 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 9 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją dużą, ładną działką oraz przepięknie zaprojektowanym wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także malowniczą lokalizacją w spokojnej, cichej i przepięknej okolicy, na obszarze Parku Krajobrazowego. W pobliżu znajdziemy szkołę, przedszkole, sklep, kościół.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto słonecznym tarasem, który ze względu na swoja orientację pozwala długo cieszyć się słońcem w letnie dni. Osoby zmotoryzowane docenią garaż i dodatkową, drewnianą wiatę. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
PARTER:
– salon;
– taras;
– kuchnia;
– sypialnia;
– gabinet;
– pokój dla gości;
– łazienka;
– wiatrołap;
PODDASZE:
– open space;
– pokój;
– garderoba;
– pokój multimedialny;
– pokój do ćwiczeń;
– pokój dziecinny;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnej rodziny ceniącej życie na europejskim poziomie, komfort, elegancję, ciszę i spokój. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Cena oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji obejmuje: meble ogrodowe, grill, sprzęt ogrodowy (traktor do koszenia), meble w zabudowie, sprzęt AGD. Po więcej szczegółów dotyczących ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapraszamy do kontaktu mejlowego z naszym doradcą. Do ceny zakupu luksusowej rezydencji należy doliczyć koszty notarialne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-402)

Kontakt:
e-mail: j.pawlowska@wgn.pl